Zprávy RSHb

4. Charitativní aukce hokejových relikvií: Podpořte dobrou věc a získejte unikátní suvenýry!

Sport spojuje lidi a dokáže měnit životy. Čtvrtá charitativní aukce Veterán Cupu z Letohradu, která právě odstartovala, přináší jedinečnou možnost získat exkluzivní hokejové artefakty a současně pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují.

Do dražby míří dresy českých hokejových reprezentantek, podepsané hokejky hvězd extraligy i cenné suvenýry z prestižních soutěží. Výtěžek z této aukce poputuje na podporu dětí s mentálním a kombinovaným postižením, pomůže malé Viktorce, která bojuje s těžkou metabolickou nemocí, a Janičce, která se potýká s autismem a mentální retardací. Každý příhoz znamená nejen cenný sportovní úlovek, ale také skutečnou pomoc.

Co najdete v aukci?

Dresy českých reprezentantek z Women Euro Hockey Tour 2023/24

  • Laura Lerchová – originální, hraný a podepsaný dres útočnice českého národního týmu.
  • Adéla Šapovalivová – autentický dres s podpisy celého reprezentačního týmu.
  • Blanka Škodová – dres reprezentační brankářky, který nese podpisy všech spoluhráček.

Každý dres pochází přímo z prestižního turnaje Women Euro Hockey Tour a nese podpisy celého českého týmu.

Hokejové artefakty ze 4. charitativní aukce Veterán Cupu. Zdroj fotky: Veterán Cup Letohrad.

Hokejky českých reprezentantek – přímý dotek hvězd světového hokeje

Kateřina Mrázová – útočnice WHL z Ottawa Charge, hraná a podepsaná hokejka z utkání v Liberci.

Tereza Vanišová – další hvězda WHL z Ottawa Charge, s její hokejkou se bojovalo na ledě Women Euro Hockey Tour.

Klára Peslarová – reprezentační brankářka a opora Boston Fleet, její hraná hokejka je jedním z nejcennějších kousků aukce.

Daniela Pejšová – obránkyně Boston Fleet, která se svou hokejkou zazářila v zápase českého národního týmu.

Aneta Tejralová – kapitánka české reprezentace a hráčka Ottawa Charge, její hokejka nesmí chybět ve sbírce fanoušků.

Exkluzivní dresy extraligových hvězd

HC Škoda Plzeň – podepsaný dres obránce Igora Merezhka se speciálním certifikátem.

BK Mladá Boleslav – originální dres s podpisy hráčů doplněný o unikátní kartičky.

Hokejové artefakty ze 4. charitativní aukce Veterán Cupu. Zdroj fotky: Veterán Cup Letohrad.

Hokejky českých hvězd z Tipsport extraligy

Roman Will – brankářská hokejka použitá při rozbruslení před extraligovým zápasem Dynamo Pardubice vs. HC Energie Karlovy Vary. Na hokejce nechybí ani speciální samolepka Veterán Cup Letohrad.

Lukáš Sedlák – hraná hokejka mistra světa z domácího šampionátu 2024 v Praze. Skutečný klenot pro každého fanouška českého hokeje!

Nezmeškejte tuto mimořádnou příležitost a zapojte se do charitativní aukce! Pomozte tam, kde je to nejvíce potřeba, a zároveň si odnesete kousek sportovní historie. Aukce končí 30. března 2025 ve 20:30.

4. SPORTOVNÍ AUKCE – VETERÁN CUP 2025