Přebor minipřípravek

Hradec Králové přivítal 1. turnaj VČ přeboru mikropřípravek

VČ přebor mikropřípravek – V neděli 4.10.2020 se za účasti dvanácti celků odehrál první turnaj VČ přeboru mikropřípravek na hokejbalovém hřišti v Hradci Králové.


Turnaj sice na začátku provázel déšť, který ale dětem sportovní zážitek nezkazil. Největší odměnou byl pro všechny přítomné úsměv na dětských tvářích a už se všichni těší na další sportovní setkání.


Turnaj – modrý:

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

HBC Hradec Králové 1988

HBC Jokerit Chrudim

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice „černý tým“

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“

Ježci Heřmanův Městec


Turnaj – červený:

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „bílý tým“

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „modrý tým“

HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“

HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“

SK Hokejbal Letohrad

TJ Sršni Svitavy


                                                            OHLASY PO TURNAJI


Ondřej Honek (Ježci Heřmanův Městec): Do naší sestavy mikropřípravek jsme zapracovali celou řadu nováčků, aby poznali, jak vypadá skutečný zápas. Myslím si, že děti to bavilo, a to je v téhle kategorii nejdůležitější. Zápasy s Chrudimí a domácím Hradcem byly velice vyrovnané a děti se snažili na maximum. Ačkoliv jsme ze 4 zápasů nevyhráli ani jeden, odjížděli jsme pozitivně naladěni. I přes nepříznivé počasí pořadatelé turnaj zvládli dobře a tímto jim děkujeme.“

Tomáš Pospíšil (HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice):Turnaj v Hradci Králové si děti užily na maximum. Postavili jsme 2 celky. Den si naše děti nenechaly zkazit ani deštěm a vyhrávaly, co se dalo. Pro trenéry byla největší odměna úsměv na tváři dětí. Všem moc děkujeme za celé dopoledne a těšíme se na další sportovní setkání.”

Martin Vortel (HBC Hradec Králové 1988):Nedělní turnaj mikropřípravky se tentokrát konal na domovském hřišti v Hradci Králové. Celkem dvanáct družstev se dvou kolech utkalo v minihokejbalu. Skvělé výkony našich nejmenších (za Piráty se zúčastnilo 20 hráčů) bohužel přerušila hned v prvních minutách průtrž mračen. Ke konci turnajového dopoledne se nám ukázalo i sluníčko. Závěrečný match dvou hradeckých družstev proti sobě si ale všichni užili naplno.“

Ondřej Špulák (HBC Jokerit Chrudim): Vyjeli jsme s dětmi si turnaj užít a nasbírat nové zkušenosti, především pro dva šikovné nováčky. Jedna z největších zábav byla o "dešťové přeháňce" v šatně a na střídačce kde se naše děti družily s ostatními týmy :). Po výsledkové stránce hodnotíme pozitivně nemá smysl řešit výhru prohru, hlavně, že jsme přijeli a jak říká jedna z maminek "hráli srdíčkem" :).“

Lucie Křemenáková (HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice): „V neděli 4.10.2020 se naši malí Autoskláři zúčastnili prvního turnaje této sezóny, který se uskutečnil v Hradci Králové. V modrém turnaji za nás nastoupil jeden tým ve složení – Míša Kubišta, Táda Málek, Tonda Rampír, Matěj Ryšavý, Viki Sobotka, Patrick Vaduva. V červeném turnaji nastoupili dva týmy. Bílý tým ve složení - Patrik Dvořák, Jindra Kasal, Max Karafiát, Ondra Kmošek, Vašek Kmoníček, Matěj Novák, Tomáš Rec. Modrý tým ve složení – Kuba Moťka, Matěj Moťka, Adam Odvárka, Vašek Pavel, Tonda Rampír, Petr Řezníček, Vašek Vojáček. Naše týmy byly složeny nejen ze zkušených a „otrkaných“ hráčů, ale také z nováčků, kteří v průběhu září nastoupili. Modrému turnaji sice počasí moc nepřálo, ale i přesto se odehráli všechny zápasy a radost z každého vstřeleného gólu byla obrovská! Kluci šli do bojů s nasazením, a i přestože se vše nedařilo, dokázali zabrat a ukázali, že jsou jeden tým a chtějí bojovat . Patří jim i rodičům velká pochvala!!!“

TJ Sršni Svitavy: „Neděle patřila turnaji mikropřípravek v Hradci Králové. Vstup do turnaje se velice povedl, Sršni se do toho položili hned naplno a v prvním zápase po boji vyhráli. Z druhého zápasu si odnesli remízu. Třetí zápas pro nás skončil vítězně. Ve čtvrtém zápase, po velmi těžkém boji jsme bohužel prohráli. Na hráčích byla vidět jejich chuť do hry a dávat góly. I když někteří hráči jsou nováčky, výsledek je skvělý a hoši si odvezli mnoho zkušeností. Všem hráčům za jejich chuť do hry a předvedený výkon děkujeme. Poděkování patří i skvělému doprovodu a fandění.“


Video z turnaje (autor HBC Jokerit Chrudim):

Fotografie z turnaje (autor Alena Čížková):