2. liga

Poslední kolo podzimu ve znamení derby! Kdo bral body?

Poslední podzimní zápasy 2. Ligy ve východních Čechách jsou minulosti. Hned tři derby přinesla krásné zápasy. Kdo v nich získal body? To se dozvíte v tomto článku níže.

Hradecko-pardubické derby = vysoká výhra Pirátů

HBC Hradec Králové 1988 B – HBC Pardubice B 7:2 (2:0,3:1,2:1)

45 střel na branku Pardubic. Takto Piráti hájili své barvy a stadion. Po první třetině vedli jenom 2:0, ale nakonec duel dovedli k vysokému výsledku. Nejlepšími hráči zápasu zřejmě byli Petr Novotný (2+1) a Filip Novák (2+2).

Jeleni si nakonec spravili chuť na Svitavách

SK Hokejbal Letohrad B – TJ Sršni Svitavy 5:1 (1:0,3:1,1:0)

Tempo zápasu odstartovala extraligová posila Jakub Cvejn, který dal dva úvodní góly. Sršni snižovali pouze na 3:1, ale českotřebovský Zdeněk Smutný zaznamenal dvě branky v barvách Letohradu a bylo to jasné.

Těsná výhra Pardubic B nad Jestřábi

HBC Pardubice B – HC Jestřábi Přelouč 3:2 (0:0,1:0,2:2)

Vyrovnaná partie pro oba celky. Rozhodovaly malé chyby, již udělala Přelouč více. V čase 19:49 stav otevřel domácí Kopřiva. HBC Pardubice B po 38 minutách dokonce vedly 3:0. Comeback Jestřábům ale o kousek nevyšel.

Stejný výsledek pro Jeleny jako minulý týden

Ježci Heřmanův Městec B – SK Jeleni Letohrad B 5:3 (0:1,1:0,4:2)

Odlišný průběh, avšak stejný konec. Jeleni po přesilové hře v první třetině vedli, ale v prostředním dějství se stav vyrovnal. Rozhodla poslední třetina, v níž Ježci odskočili dvěma góly. Doleček snižoval v přesilové hře a poté to Letohrad zkusil v šesti, ale inkasoval.