Prachovice oplatili Jelenům porážku! Jaký herní program pro další víkend?

Čtveřice jarních duelů se odehrála. Kdo získal body? Jestřábi se natrápili proti Svítkovu. Sršni nestačili na Ježky. A jaký je herní program tohoto víkendu? Kdo proti komu nastoupí? Hrát se bude o důležité body.

Vrtačky přetlačily Piráty, o jednu branku prohrál i Letohrad

Ježci Heřmanův Městec B – TJ Sršni Svitavy 6:2 (2:0,2:0,2:2)

Ježci se na duel proti Svitavám zřejmě připravili lépe. To ukázal hned ve 3. minutě Novák v přesilové hře. Na 2:0 navyšoval Macenauer. Ve 24. minutě přišel další přesilovkový gól a o pár minut později již domácí vedli 4:0. V poslední třetině si Ježci pojistili vedení na 6:0, avšak hosté dokázali ještě snížit.

HC Jestřábi Přelouč – HBC Svítkov Stars Pardubice B 4:3ss (1:0,1:3,1:0–0:0)

Vyrovnaný duel se odehrál v Přelouči. 14 minut a 40 vteřin se hrálo bezbrankově, ale v tento moment přesně pálil Slanina. Šmíd rychle navyšoval na 2:0, ale po 41 vteřinách snižoval Ventura. Ve 22. minutě již bylo vyrovnáno. O dvě minuty později dokonce rezerva Hvězd vela 2:3. Jestřábi hledali odpověď dlouho, ta naštěstí pro ně přišla v čase 39:18. Poté musely rozhodnout nájezdy, rozhodl o bodu navíc David Kazimír.

HbC Chlumec nad Cidlinou – HBC Hradec Králové 1988 B 3:2 (1:1,1:1,1:0)

Vypjatý duel otevřel Antonín Kralovič a domácí vedli 1:0. Za 14 vteřin ale bylo vyrovnáno, protože se trefil Fiedler. Stejný borec dokonce navyšoval ve druhé třetině z přesilové hry. Vrtačky 5 vteřin před druhou sirénou. Chlumečtí borci nakonec ještě jeden gól dali, a tak body zůstaly jim.

SK Prachovice – SK Hokejbal Letohrad B 4:3 (0:,3:1,1:1)

Přestřelka v Prachovicích začala lépe pro Jeleny. Forman dal gól 15 vteřin před koncem první třetiny. Novák však našel rychlou odpověď ve druhé třetině, ale Schwach navrátil hostům vedení. To jim nevydrželo dlouho, protože Hruban stál na správném místě. Dokonce poté domácí využili přesilovku, a tak převážili misky vah na svou stranu. Ve 33. minutě přišlo vedení 4:2, to se změnilo v čase 43:31, když snižoval Krejsa.

Do boje půjde rezerva Pardubic, kdo získá 3 body za výhru?

V sobotu 16. března 2024 pojedou Jestřábi do Hradce Králové. Komu se bude dařit? V neděli startuje zápas Svítkova a Sršňů ve 14:00. O dvě hodiny později se střetnou rezervy Letohradu a Pardubic. Od 17:00 do Ježkárny zavítají Prachovice.