Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
2. Liga
Regionální liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Ženy
Přebor žen
Turnaje
Turnaje starších žáků
Turnaje mladších žáků
Turnaje přípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz hokejbalu pro Pardubický a Královéhradecký kraj
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
LEB
4
SVB
3
27. 04.
Konec
Karta zápasu
HKB
8
PCB
2
27. 04.
Konec
Karta zápasu
JHB
1
PRA
4
27. 04.
Konec
Karta zápasu
JHB
3
PRA
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
HKB
6
PCB
3
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PRE
2
CHL
3
28. 04.
Konec
Karta zápasu
Liga starších žáků
CTR
0
PRE
0
27. 04.
00:00
Karta zápasu
PCB
5
SRS
6
27. 04.
Konec
Karta zápasu
HKR
10
LET
0
27. 04.
Konec
Karta zápasu
JHM
2
SVI
3
SS
27. 04.
Konec
Karta zápasu
Mladší žáci
PRE
4
JHM
2
28. 04.
Konec
Karta zápasu
HKR
0
POL
13
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PCM
2
SVI
1
SS
28. 04.
Konec
Karta zápasu
LIB
0
POL
16
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PCM
9
JHM
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
SVI
3
PRE
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
LIB
3
HKR
7
28. 04.
Konec
Karta zápasu
SVI
7
JHM
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PRE
1
PCM
5
28. 04.
Konec
Karta zápasu
Český pohár
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
1.kolo - skupina A
1.kolo - skupina B
1.kolo - skupina C
1.kolo - skupina D
1.kolo - skupina E
1.kolo - skupina F
1.kolo - skupina G
1.kolo - skupina H
1.kolo - skupina I
1.kolo - skupina J
1.kolo - skupina K
1.kolo - skupina L
1.kolo - skupina M
1.kolo - skupina N
1.kolo - skupina O
1.kolo - skupina P
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
Final Four
DDM Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Hradec Králové 1988
HBC Hradec Králové 1988 B
HBC Olomouc 2010
HBC Pento Most
HBC Pento Most B
HBC Plzeň
HBC Třinec
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim
HC Jestřábi Přelouč
HC Kert Park Praha
Ježci Heřmanův Městec
Jungle Fever Kladno
NA Rangers Hronov
SHC Opava
SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Jihlava
SK OEZ Testa Letohrad
SK Spectrum Praga
TJ ACS Malenovice SV
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná