Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
2. Liga
Regionální liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Ženy
Přebor žen
Turnaje
Turnaje starších žáků
Turnaje mladších žáků
Turnaje přípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz hokejbalu pro Pardubický a Královéhradecký kraj
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
LEB
4
SVB
3
27. 04.
Konec
Karta zápasu
HKB
8
PCB
2
27. 04.
Konec
Karta zápasu
JHB
1
PRA
4
27. 04.
Konec
Karta zápasu
JHB
3
PRA
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
HKB
6
PCB
3
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PRE
2
CHL
3
28. 04.
Konec
Karta zápasu
Liga starších žáků
CTR
0
PRE
0
27. 04.
00:00
Karta zápasu
PCB
5
SRS
6
27. 04.
Konec
Karta zápasu
HKR
10
LET
0
27. 04.
Konec
Karta zápasu
JHM
2
SVI
3
SS
27. 04.
Konec
Karta zápasu
Mladší žáci
PRE
4
JHM
2
28. 04.
Konec
Karta zápasu
HKR
0
POL
13
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PCM
2
SVI
1
SS
28. 04.
Konec
Karta zápasu
LIB
0
POL
16
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PCM
9
JHM
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
SVI
3
PRE
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
LIB
3
HKR
7
28. 04.
Konec
Karta zápasu
SVI
7
JHM
1
28. 04.
Konec
Karta zápasu
PRE
1
PCM
5
28. 04.
Konec
Karta zápasu
Regionální liga
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
Soutěž
Krajská hokejbalová liga ČECHY VÝCHOD 2014-2015
Krajská hokejbalová liga VÝCHOD 2013-2014 - podzim
Fáze soutěže
KHbL - ČECHY VÝCHOD 2014-2015 - základní část
KHbL - ČECHY VÝCHOD 2014-2015 - play-off
Delta Pardubice B
HBC Banditi Hradec Králové
HbC Chlumec nad Cidlinou B
HBC Jokerit Chrudim B
HBC Pretorian Pardubice
HC Jaroměř
HC Jestřábi Přelouč B
SK Hokejbal Žamberk