Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
2. Liga
Regionální liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Ženy
Přebor žen
Turnaje
Turnaje starších žáků
Turnaje mladších žáků
Turnaje přípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz hokejbalu pro Pardubický a Královéhradecký kraj
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
HKB
6
PRA
3
11. 05.
Konec
Karta zápasu
SRS
0
CHL
0
Před utkáním
Karta zápasu
HKB
0
PRA
0
12. 05.
11:00
Karta zápasu
SVB
0
PRE
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
SVI
0
PCM
2
11. 05.
Konec
Karta zápasu
PCB
5
CTR
6
11. 05.
Konec
Karta zápasu
SRS
4
PRE
2
11. 05.
Konec
Karta zápasu
LET
0
JHM
0
12. 05.
10:00
Karta zápasu
Mladší žáci
PCM
0
PRE
0
12. 05.
08:30
Karta zápasu
POL
0
HKR
0
12. 05.
09:00
Karta zápasu
SVI
0
JHM
0
12. 05.
09:45
Karta zápasu
LIB
0
PRE
0
12. 05.
10:00
Karta zápasu
SVI
0
HKR
0
12. 05.
10:45
Karta zápasu
LIB
0
PCM
0
12. 05.
11:30
Karta zápasu
JHM
0
POL
0
12. 05.
11:30
Karta zápasu
JHM
0
HKR
0
12. 05.
12:30
Karta zápasu
POL
0
SVI
0
12. 05.
13:15
Karta zápasu
Liga starších žáků
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
Soutěž
MČR starších žáků VÝCHOD 2008-2009
Fáze soutěže
Finálová skupina A
Finálová skupina B
MČR SŽ Čtvrtfinále
MČR SŽ Finále
MČR SŽ Semifinále
MČR SŽ Utkání o 3. místo
MČR SŽ Utkání o 5. místo
MČR SŽ Utkání o 7. místo
Semifinálová skupina A
Semifinálová skupina B
Semifinálová skupina C
Semifinálová skupina D
1.HBC Svitavy
HBC Pento Most
HBC Škoda Plzeň
HbK INTEVO Karviná