Český pohár

Známe tři postupující na Final Four Českého poháru!

V neděli 25. února byly na programu hned tři duely čtvrtfinále Českého poháru. V něm poměřují síly ze všech soutěžních úrovní. Hostivař přetlačila Letohrad a bude 29. - 30. března obhajovat loňský titul! Historický postup slaví Jaselská Opava z 2. Ligy. Dalším postupujícím je Kert Park Praha.

Jeleni neodehráli proti Hostivaři špatný duel

HBC Hostivař vs. SK Hokejbal Letohrad 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 9. Čejka (Kudela, Kucharčík), 15. Vaniš J. (Čejka, Kudela), 24. Taufer (Kočka, Urbanec), 32. Vaniš D. (Taufer, Zámečník), 41. Taufer (Čejka, Vaniš J.) - 18. Macháček (Levý), 29. Macháček (Levý), 33. Macháček (Bečka, Levý).

Střely: 44:16, vyloučení: 2:2, přesilovky 2:2, využití přesilovek: 1:1, v oslabení: 0:0, diváků: 35.

Letohrad jel k čtvrtfinále v okleštěné sestavě, ale i tak hrál s vedoucím Extraligy vyrovnanou partii. Domácí Čejka a Vaniš sice zařídili dvě branky v první třetině, avšak i tak se Jeleni dotáhli pouze na jednobrankové manko. Macháček dokonce zkompletoval hattrick a Jeleni za stavu 4:3 dýchali Hostivaři na záda. Taufer gólem 4 minuty před koncem ale rozhodl. Hostivař se tedy přiblížila k obhajobě loňského vítězství.