Antonín Rampír

útočník 25. 06. 2013 10 let
Datum Kolo Soutěž Domácí Skóre Hosté G A B TM
16.06.2024 Přebor mladších žáků - Finálový turnaj
HBC Svítkov Stars Pardubice
1:3
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 0
16.06.2024 Přebor mladších žáků - Finálový turnaj
HBC Pardubice - Modrý Tým
5:1
SK Rebel Praha
0 0 0 0
15.06.2024 Přebor mladších žáků - Finálový turnaj
HBC Pardubice - Modrý Tým
1:4
SK Rebel Praha
0 0 0 0
15.06.2024 Přebor mladších žáků - Finálový turnaj
HC ŠD Písek
1:2
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 0
09.06.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
6:0
HBC Hradec Králové 1988
1 0 1 0
09.06.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Svítkov Stars Pardubice
0:3
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 0
09.06.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
1:2
HBC Pardubice - Bílý Tým
0 0 0 1
01.06.2024 Turnaje přípravek - Královéhradecký Pohár
HBC Svítkov Stars Pardubice
5:0
HBC Pardubice
0 0 0 0
01.06.2024 Turnaje přípravek - Královéhradecký Pohár
HBC Pardubice
1:1
STADION Nový Bydžov
0 0 0 2
01.06.2024 Turnaje přípravek - Královéhradecký Pohár
HC Jestřábi Přelouč
1:3
HBC Pardubice
0 0 0 2
01.06.2024 Turnaje přípravek - Královéhradecký Pohár
HBC Pardubice
5:0
HBC Hradec Králové 1988
0 0 0 0
14.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Svítkov Stars Pardubice
2:1
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 0
14.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
7:0
Ježci Heřmanův Městec
1 0 1 0
14.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
4:0
HC Jestřábi Přelouč
0 2 2 0
07.04.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 4
HBC Pardubice
8:2
HC Kert Park Praha
1 0 1 0
07.04.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 4
HBC Kladno
3:1
HBC Pardubice
0 0 0 0
07.04.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 4
HBC Pardubice
2:5
HBC Hostivař
0 0 0 0
24.03.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Svítkov Stars Pardubice
2:3
HBC Pardubice - Bílý Tým
0 0 0 0
24.03.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HC Jestřábi Přelouč
0:6
HBC Pardubice - Bílý Tým
0 1 1 0
03.03.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 2
HBC Pardubice
1:0
HBC Svítkov Stars Pardubice
0 0 0 0
03.03.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 2
HBK Kyjov
0:3
HBC Pardubice
0 1 1 0
03.03.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 2
HBC Hostivař
0:6
HBC Pardubice
0 0 0 0
03.03.2024 Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 2
HBC Pardubice
4:0
SK Kelti 2008
0 0 0 0
26.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Svítkov Stars Pardubice
1:3
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 1
26.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HC Jestřábi Přelouč
0:4
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 0
26.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Liberec
0:8
HBC Pardubice - Modrý Tým
1 0 1 0
05.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
11:3
Ježci Heřmanův Městec
0 0 0 0
05.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Liberec
0:8
HBC Pardubice - Modrý Tým
1 0 1 0
15.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
Ježci Heřmanův Městec
5:7
HBC Pardubice - Modrý Tým
1 0 1 1
15.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HC Jestřábi Přelouč
5:1
HBC Pardubice - Modrý Tým
0 0 0 1
01.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
10:3
Ježci Heřmanův Městec
0 0 0 0
01.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Modrý Tým
4:2
HBC Svítkov Stars Pardubice
0 0 0 0
17.09.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Bílý Tým
7:0
HC Jestřábi Přelouč
1 1 2 0
17.09.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Liberec
0:8
HBC Pardubice - Bílý Tým
0 0 0 0
17.09.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Východ
HBC Pardubice - Bílý Tým
6:0
Ježci Heřmanův Městec
2 0 2 0
Sezóna 2023-2024 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 4 - Play-Off HBC Pardubice útočník 1 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Finálový turnaj - Play-Off HBC Pardubice - Modrý Tým útočník 2 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Finálový turnaj - Skupina B HBC Pardubice - Modrý Tým útočník 2 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 4 - Skupina B HBC Pardubice útočník 2 1 0 1 0 0 0
Turnaje přípravek - Královéhradecký Pohár - Základní část HBC Pardubice útočník 4 0 0 0 0 0 4
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 2 - Základní část HBC Pardubice útočník 4 0 1 1 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Východ - Základní část HBC Pardubice - Modrý Tým útočník 20 8 4 12 1 0 4
Sezóna 2022-2023 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor mladších žáků - Čechy Východ - Základní část HBC Pardubice - Bílý Tým útočník 3 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Východ - Základní část HBC Pardubice - Modrý Tým útočník 6 0 0 0 0 0 1
Sezóna 2021-2022 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Východ - Základní část HBC Pardubice útočník 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2020-2021 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Východ - Základní část HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice útočník 0 0 0 0 0 0 0