2. Liga
ne 01. 04. 2012
16:00
č.z.: 21169
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
Bohemia Benders Ďáblice
ne 01. 04. 2012
16:00
č.z.: 21171
Místo: ANS Most
HC Nordics Most
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 01. 04. 2012
16:00
č.z.: 21176
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
TJ KOVO Praha B
ne 01. 04. 2012
14:00
č.z.: 21170
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 25. 03. 2012
16:00
č.z.: 21167
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
Jungle Fever Kladno
ne 25. 03. 2012
15:00
č.z.: 21163
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 25. 03. 2012
14:00
č.z.: 21165
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
HC Kert Park Praha B
ne 25. 03. 2012
13:00
č.z.: 21168
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
SK Kelti Nižbor
so 24. 03. 2012
16:00
č.z.: 21155
Místo: ASF - Palmovka
Rafani Praha
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 24. 03. 2012
16:00
č.z.: 21158
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem B
so 24. 03. 2012
15:00
č.z.: 21154
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 17. 03. 2012
15:00
č.z.: 21148
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HC Kert Park Praha B
so 17. 03. 2012
13:30
č.z.: 21145
Místo: ASF - Palmovka
TJ KOVO Praha B
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 11. 03. 2012
10:00
č.z.: 21198
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 10. 03. 2012
15:00
č.z.: 21138
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Ekonom Devils
so 10. 03. 2012
15:00
č.z.: 21142
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HC Kert Park Praha B
so 10. 03. 2012
13:30
č.z.: 21143
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice
so 10. 03. 2012
13:00
č.z.: 21141
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
HC Nordics Most
so 03. 03. 2012
15:00
č.z.: 21129
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Bohemia Benders Ďáblice
so 25. 02. 2012
15:00
č.z.: 21121
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 25. 02. 2012
14:00
č.z.: 21125
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 25. 02. 2012
13:00
č.z.: 21122
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
TJ KOVO Praha B
so 03. 12. 2011
14:00
č.z.: 21118
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
HC Nordics Most
so 03. 12. 2011
12:00
č.z.: 21113
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 26. 11. 2011
14:00
č.z.: 21108
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 26. 11. 2011
14:00
č.z.: 21112
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
Elba DDM Ústí nad Labem B
so 19. 11. 2011
14:00
č.z.: 21102
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Jungle Fever Kladno
so 19. 11. 2011
10:00
č.z.: 21100
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
HC Kert Park Praha B
čt 17. 11. 2011
14:00
č.z.: 21090
Místo: ASF - Palmovka
TJ KOVO Praha B
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
čt 17. 11. 2011
14:00
č.z.: 21093
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
Elba DDM Ústí nad Labem B
čt 17. 11. 2011
10:00
č.z.: 21089
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 12. 11. 2011
15:30
č.z.: 21084
Místo: ASF - Palmovka
TJ KOVO Praha B
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 12. 11. 2011
14:30
č.z.: 21083
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 05. 11. 2011
14:30
č.z.: 21079
Místo: Nové Strašecí
SK Kelti Nižbor
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 05. 11. 2011
14:00
č.z.: 21077
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
Bohemia Benders Ďáblice
so 05. 11. 2011
11:30
č.z.: 21073
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
Ekonom Devils
so 05. 11. 2011
09:30
č.z.: 21078
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 30. 10. 2011
15:00
č.z.: 21070
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
ne 30. 10. 2011
09:30
č.z.: 21117
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
HBC Hostivař B
so 29. 10. 2011
15:00
č.z.: 21069
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
SK Kelti Nižbor
so 29. 10. 2011
14:30
č.z.: 21067
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Rafani Praha
so 29. 10. 2011
13:00
č.z.: 21071
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SHC Killers Litoměřice
so 29. 10. 2011
10:00
č.z.: 21066
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 22. 10. 2011
15:30
č.z.: 21058
Místo: ASF - Palmovka
Ekonom Devils
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 22. 10. 2011
14:00
č.z.: 21063
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 16. 10. 2011
11:30
č.z.: 21025
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 15. 10. 2011
16:00
č.z.: 21054
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
so 15. 10. 2011
15:00
č.z.: 21052
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha B
so 15. 10. 2011
15:00
č.z.: 21056
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
South Park Cows
so 08. 10. 2011
15:00
č.z.: 21044
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín
so 08. 10. 2011
15:00
č.z.: 21048
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HC Nordics Most
so 08. 10. 2011
14:00
č.z.: 21041
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 08. 10. 2011
13:30
č.z.: 21047
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
HC Kert Park Praha B
so 08. 10. 2011
13:00
č.z.: 21045
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
Jungle Fever Kladno
ne 02. 10. 2011
15:00
č.z.: 21006
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 02. 10. 2011
15:00
č.z.: 21181
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SHK Louny
so 01. 10. 2011
15:00
č.z.: 21033
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Bohemia Benders Ďáblice
so 01. 10. 2011
14:00
č.z.: 21037
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
South Park Cows
st 28. 09. 2011
14:00
č.z.: 21029
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav
st 28. 09. 2011
14:00
č.z.: 21032
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 24. 09. 2011
14:00
č.z.: 21021
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
SHC Killers Litoměřice
so 24. 09. 2011
13:30
č.z.: 21024
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Hostivař B
so 24. 09. 2011
10:00
č.z.: 21020
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 17. 09. 2011
16:00
č.z.: 21010
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
TJ KOVO Praha B
so 17. 09. 2011
16:00
č.z.: 21014
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Kelti Nižbor
so 17. 09. 2011
11:30
č.z.: 21013
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
South Park Cows
so 17. 09. 2011
11:00
č.z.: 21009
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
Bohemia Benders Ďáblice
so 10. 09. 2011
16:00
č.z.: 21002
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Hostivař B
so 10. 09. 2011
14:00
č.z.: 21008
Místo: Loba - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
South Park Cows
so 10. 09. 2011
11:00
č.z.: 21001
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
Elba DDM Ústí nad Labem B